بازدید حجت الاسلام والمسلمین صدیقی از موزه دارآباد


 

موزه تاریخ طبیعی و حیات وحش ایران- دارآباد به عنوان یکی از قطب های گردشگری استان تهران پذیرای امام جمعه موقت تهران و هیئت همراه بود.

به گزارش روابط عمومی موزه ، روز یکشنبه 16 خرداد ماه سال جاری ، حجت الاسلام صدیقی به همراه تعدادی از مسئولین از موزه دارآباد بازدید کردند.

در این بازدید که در حاشیه ی نشست هم اندیشی و جذب مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شمیرانات صورت گرفت ، جناب آقای چاووشی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران، جناب آقای رضائی قائم مقام شهرداری منطقه یک،جناب آقای سعاتمندی قائم مقام معاونت فرهنگی و امور اجتماعی منطقه یک ، جناب آقای دکتر مجید نوائیان مدیر موزه دارآباد و تعدادی دیگر از مسئولین حضور داشتند.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.