برپایی غرفه آشنایی با حیوانات توسط موزه دارآباد


 

موزه دارآباد در راستای شناخت حیات وحش و ایجاد رابطه صحیح میان انسان و حیوان از برپایی غرفه آشنایی با حیوانات در بوستان نیاوران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موزه ، روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه 7، 8 و 9 مهرماه  سال جاری ، تعدادی از کارشناسان موزه دارآباد در بوستان نیاوران حضور یافتند و جهت آموزش شهروندان کوشیدند. در این غرفه لمس خزندگان و پستانداران توسط کاظمی خواه کارشناس نمایشگاه  انجام گرفت و با ارائه بروشورهای آموزشی و کارت های تصویری حیوانات به کلیه بازدید کنندگان از غرفه آموزش کافی داده شد. موسوی با اعلام این خبر افزود: این غرفه از ساعت 14 الی 20 توسط اداره ورزش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک برپا گردیده بود که  با حضور غرفه  لمس حیوانات موزه دارآباد و استفاده از حیوانات زنده در آن شور و حال خاصی یافت.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.