دات نت نیوک
تاریخ انتشار: پنجشنبه 13 دی 1397
بازدید کارکنان کلانتری 164 قائم از موزه دارآباد

  بازدید کارکنان کلانتری 164 قائم از موزه دارآباد

امتیاز: Article Rating

موزه دارآباد به عنوان یکی از مراکز تفریحی سطح منطقه یک پذیرای رئیس و تعدادی از کارکنان کلانتری قائم به همراه مسئول عقیدتی- سیاسی سر کلانتری شمیرانات بود.
به گزارش روابط عمومی موزه، به نقل از دکتر مجید نوائیان مدیر موزه دارآباد روز پنجشنبه 13 دی ماه سال جاری حجه الاسلام تقی پور مسئول عقیدتی- سیاسی سر کلانتری شمیران، سرهنگ مافی رئیس کلانتری 164 قائم و عربیان یکی از معاونین وی به همراه تعدادی از کارکنان کلانتری از موزه بازدید کردند. این بازدید که به دنبال یکی از بازدید های دوره ای کلانتری ترتیب داده شده بود آشنایی کارکنان با کلیه نمونه های موزه را به همراه داشت.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • بازدید کارکنان کلانتری 164 قائم از موزه دارآباد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.