دات نت نیوک
تاریخ انتشار: یکشنبه 07 آبان 1396
برگزاری کارگاه آموزشی قصه گویی و نمایش خلاق در موزه دارآباد

  برگزاری کارگاه آموزشی قصه گویی و نمایش خلاق در موزه دارآباد

امتیاز: Article Rating

برگزاری کارگاه آموزشی قصه گویی و نمایش خلاق در موزه دارآباد

موزه دارآباد با همکاری موسسه تربیت مربی گری طبیعت گردی کودک- آناهیتا اقدام به برگزاری کارگاه یکروزه قصه گویی و نمایش خلاق نمود.

به گزارش روابط عمومی موزه روز پنجشنبه 4 آبان سال جاری تعداد 10نفر از علاقمندان به طبیعت و گردشگری در موزه حاضر شدند و در کارگاه قصه گویی و نمایش خلاق شرکت کردند. حامده باقری مدیر اموزش موزه با اعلام این خبر افزود: این افراد در این کارگاه با اصول قصه گویی ویژه کودکان، شرایط قصه گویی، انواع قصه گویی و نمایش کودک آشنا شدند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری کارگاه آموزشی قصه گویی و نمایش خلاق در موزه دارآباد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.