دات نت نیوک
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 مرداد 1394
اجرای طرح آسمان آبی زمین پاک در موزه دارآباد

  اجرای طرح آسمان آبی زمین پاک در موزه دارآباد

امتیاز: Article Rating

موزه تاریخ طبیعی و حیات وحش ایران -  دارآباد در راستای اشاعه فرهنگ احترام به طبیعت و محیط زیست در اجرای طرح آسمان آبی زمین پاک همکاری کرد.

به گزارش روابط عمومی موزه ، روز دوشنبه 19 مرداد ماه سال جاری ، تعداد 44 نفر از بزرگسالان و کودکان از سرای محله نظامی گنجوی ناحیه 5 منطقه 6 در راستای اجرایی سازی طرح آسمان آبی زمین پاک از موزه دارآباد بازدید کردند.

کاظمیان راهنمای گروه ضمن ابزار خرسندی از بازدید افزود : هدف از این بازدید آشنایی گروه با گونه های حیات وحش ایران و شناخت گونه های در معرض خطر انقراض است که در این بازدید محقق گردد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • اجرای طرح آسمان آبی زمین پاک در موزه دارآباد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.