اهدای کتب انتشارات موزه به آموزش و پرورش منطقه 1


 موزه طبیعت وحیات وحش ایران- دارآباد از اهدای صدها جلد کتاب و پوستر به انتشارات موزه جهت استفاده دانش آموزان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موزه، روز چهارشنبه 25 دی ماه سال جاری موزه دارآباد با هدف ارتقای سطح علمی دانش آموزان مدارس و ایجاد تعامل سازنده با آموزش و پرورش منطقه اقدام به اهدای کتاب نمود. باقری با اعلام این خبر افزود: این کتب شامل تعدادی کتاب "حیوانات زیبای من" و "سیاره زیبای من" مربوط به انتشارات موزه، همچنین 2000 پوستر بزرگ ماهیان بومی ایران به آموزش و پرورش منطقه جهت استفاده دانش آموزان در مقاطع ابتدایی راهنمایی و متوسطه اهدا گردید.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.