دات نت نیوک
تاریخ انتشار: دوشنبه 02 دی 1392
بازدید مدیر موزه دارآباد از خزانه مؤسسه فرهنگی موزه های بنیاد

  بازدید مدیر موزه دارآباد از خزانه مؤسسه فرهنگی موزه های بنیاد

امتیاز: Article Rating

 موزه دارآباد در راستای ایجاد تعامل سازنده با نهادهای مرتبط ، افزایش سطح فعالیتها و پیشبرد اهداف مجموعه از بازدید مدیر موزه از خزانه های مؤسسه فرهنگی بنیاد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موزه، روز یکشنبه 24 آذر ماه سال جاری دکتر نواییان مدیر موزه دارآباد به اتفاق دکتر تاجبخش پدر علم تاکسیدرمی نوین ایران، نوری زاده معاون موزه و تعدادی از پرسنل از چندین خزانه مؤسسه فرهنگی موزه های بنیاد بازدید کردند. در حاشیه این بازدید نشستی با حضور رئیس خزانه ها و رئیس کل روابط عمومی این مؤسسه در راستای تعاملات سازنده ای میان این دو نهاد صورت گرفت تا زمینه ای جهت همکاری های بیشتر فراهم گردد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • بازدید مدیر موزه دارآباد از خزانه مؤسسه فرهنگی موزه های بنیاد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.