کارگاه آموزشی آشنایی با حیات وحش و لمس حیوانات جهت کودکان در موزه دارآباد برگزار شد.


موزه طبیعت  حیات وحش ایران- دارآباد از برگزاری یک کارگاه آموزشی زیست محیطی با هدف آشنایی کودکان با حیات وحش توسط بخش آموزش خود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موزه، روز چهارشنبه 22 خرداد ماه سال جاری، در راستای تحقق اهداف آموزشی موزه، کارگاه آموزشی لمس حیوانات جهت کودکان 3 تا 5 ساله ی " مجتمع آموزشی بهرنگ" برگزار شد. در این کارگاه آموزشی، کودکان با تعدادی از خزندگان، همچنین رفتارها، نوع تغذیه و ویژگی های کلی آن ها آشنا شده و توانستند برخی از خزندگان نظیر ایگوانا ، لاک پشت و مار را از نزدیک مشاهده و لمس کنند. از فواید برجسته این کارگاهها می توان به آشنایی هر چه بیشتر کودکان با حیات وحش، ایجاد علاقه نسبت به آن ها و از بین بردن ترس کودکان از حیوانات اشاره کرد.علاقمندان جهت شرکت در کارگاهها و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 22290002 (بخش آموزش) تماس حاصل نمایند.


 

دیدگاه شما

1
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

 • حمیدپور

  حمیدپور

  سلام. من مربی پرورشی کودکان ابتدایی در پایگاه بسیج هستم دوست دارم بچه های کلاسم که حدود 20 نفر هستند را به موزه بیارم . چند سؤال داشتم اول اینکه :موزه داراباد وسایل بازی برقی برای کودکان دارد؟دوم:هزینه ورودی موزه و حیات وحش به چه صورته و آیا با آوردن نامه سپاه تخفیف داده میشه ؟قیمت وسایل بازی چنده؟ لطف کنید هزینشو بگید.
  سوم :روزها و ساعات بازدید از موزه
  چهارم:چه زمانی برای هماهنگی و رزرو بلیط تماس بگیرم
  پنجم:شماره تماس

  31 خرداد 1392

 

اخبار و رویدادهای مرتبط

مصاحبه مدیرموزه دارآباد درباره زمستان گذرانی حیات وحش با رادیو تهران
21 بهمن 1399
 

 

مصاحبه مدیرموزه دارآباد درباره زمستان گذرانی حیات وحش با رادیو تهران

دکتر مجید نوائیان ، مدیر موزه دارآباد به عنوان یک طرفدار حفظ محیط زیست میزبان شبکه رادیوویی تهران بود . به گزارش روا...

انعقاد تفاهم نامه همکاری موزه دارآباد و دانشگاه آزاد
05 بهمن 1399
 

 

انعقاد تفاهم نامه همکاری موزه دارآباد و دانشگاه آزاد

تفاهم نامه همکاری بین موزه دارآباد با دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال با هدف تبدیل علم به عمل و فناوری منعقد شد . ...

افزودن بمب های آتشفشانی به مجموعه نمونه های زمین شناسی موزه دارآباد
24 دی 1399
 

 

افزودن بمب های آتشفشانی به مجموعه نمونه های زمین شناسی موزه دارآباد

موزه دارآباد در راستای تکمیل نمونه های زمین شناسی از اضافه شدن تعدادی بمب آتشفشانی خبر داد . به گزارش روابط عمومی موز...

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.