ویژه برنامه روز جهانی کودک در موزه دارآبادموزه دارآباد با همکاری اداره بازیافت شهرداری منطقه یک از برگزاری ویژه برنامه روز جهانی کودک با حضور جمعی از کودکان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک به نقل از دکتر مجید نوائیان مدیر موزه دارآباد ، اداره آموزش این مجموعه برنامه های آموزنده و سرگرم کننده ای را متناسب با روز جهانی کودک برگزار کرد . در این مراسم ابتدا گروه بازیافت با ارائه نمایش عروسکی مفاهیم بازیافت و تفکیک زباله را به کودکان آموختند سپس گروه نمایش آشنایی با حیوانات تعدادی از گونه های در معرض خطر انقراض را معرفی کردند و در انتها با برگزاری مسابقه زیست محیطی جایزه گرفتند.
گفتنی است این برنامه با هدف بزرگداشت روز کودک و آشنایی کودکان با حیوانات و سایر مفاهیم زیست محیطی روز سه شنبه 16 مهر مقارن با روز کودک در موزه دارآباد برگزار شد.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.