نشست دورنگاه ارتباطات شهرداری تهران در موزه دارآباد


موزه دارآباد به عنوان مرکزی تفریحی و گردشگری واقع در شمال شهر تهران میزبان مدیران روابط عمومی های معاونت ها ، مناطق 22 گانه و سازمان ها و شرکت های تابعه بود.

به گزارش روابط عمومی موزه دارآباد ، به نقل از دکتر نوائیان مدیر موزه روز سه شنبه مورخ 25 شهریور ماه سال جاری نشستی در حوزه ارتباطات شهرداری تهران با حضور  سید حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران  ، غلام حسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران و مدیران روابط عمومی مناطق 22 گانه ، معاونت ها ، سازمان ها و شرکت های تابع شهرداری تهران  در موزه طبیعت و حیات وحش ایران – دارآباد  برگزار شد که  مسئولین  به بحث و مذاکره درباره مسائل مربوط به این حوزه پرداختند.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.