معرفی موزه دارآباد در برنامه مجله صبحگاهی روزآمد


موزه دارآباد به عنوان مرکزی تفریحی و گردشگری واقع در شمال شهر تهران از حضور گروه فیلم برداری شبکه جهانی سحر کردی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی موزه به نقل از دکتر مجید نوائیان مدیر موزه ، گروه فیلم برداری شبکه جهانی سحر کردی به کارگردانی آقای رامین بیانی در موزه دارآباد حاضر و شروع به ضبط برنامه تلویزیونی مجله صبحگاهی روزآمد نمودند .

در این برنامه به معرفی موزه دارآباد ،سالن های نمایشگاهی و گونه های خاص و اندمیک ایران برای مخاطبان برون مرزی و استانی با هدف جذب گردشگر داخلی و خارجی پرداخته شد .

علاقه مندان می توانند برنامه مجله صبحگاهی روزآمد را شهریور ماه هر روز به وقت ایران ساعت 10.45 دقیقه و به وقت اربیل 10.15دقیقه  از شبکه جهانی سحر کردی تماشا نمایند .


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.