معرفی موزه دارآباد در برنامه تلویزیونی "در ایران " از شبکه جام جم

موزه دارآباد به عنوان یک قطب گردشگری و طبیعت گردی شمال تهران از حضور گروه فیلم برداری برنامه تلویزیونی "در ایران" از شبکه جام جم در این مجموعه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی موزه ، به نقل از دکتر مجید نوائیان روز دوشنبه مورخ 2 تیر ماه سال جاری گروه فیلمبرداری تلویزیونی " در ایران " به کارگردانی آقای بهبهانی در موزه دارآباد حاضر شدند. در این برنامه دکتر مجید نوائیان مدیر مجموعه علاوه بر بیان تاریخچه تاسیس موزه به معرفی سالن های نمایشگاهی و گونه های خاص و اندمیک ایران پرداختند ، همچنین وی احساس رضایت خود را نسبت به ضبط این برنامه با هدف آشنایی ایرانیان خارج از کشور با حیات وحش و گونه های خاص ایران اعلام نمود . 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.