عرضه فصل نامه محیط زیست و طبیعت صنوبر در کتابخانه موزه دارآباد


موزه دارآباد به عنوان یکی از مراکز علمی – آموزشی در زمینه طبیعت و محیط زیست از فصل نامه محیط زیست و طبیعت صنوبر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موزه ، به نقل از دکتر مجید نوائیان مدیر موزه دارآباد روز چهارشنبه مورخ 7 خرداد ماه سال جاری فصل نامه محیط زیست و طبیعت صنوبر با هدف اطلاع رسانی به مردم و مشارکت در بهبود وضعیت محیط زیست کشور در کتابخانه موزه دارآباد جهت استفاده و خرید در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

 در این فصل نامه راه کارهایی جهت حفظ و نگهداری ، آباد سازی ، ارتقاء سطح کیفی محیط زیست و مسائل مرتبط با آن ارائه شده است.

علاقه مندان می توانند همه روزه جز (ایام تعطیل و شنبه ها ) از ساعت 8 تا 20 با مراجعه به کتابخانه موزه دارآباد از این فصل نامه استفاده نمایند.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.