عرضه فصل نامه محیط زیست و طبیعت صنوبر در کتابخانه موزه دارآباد


موزه دارآباد به عنوان یکی از مراکز علمی – آموزشی در زمینه طبیعت و محیط زیست از فصل نامه محیط زیست و طبیعت صنوبر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موزه ، به نقل از دکتر مجید نوائیان مدیر موزه دارآباد روز چهارشنبه مورخ 7 خرداد ماه سال جاری فصل نامه محیط زیست و طبیعت صنوبر با هدف اطلاع رسانی به مردم و مشارکت در بهبود وضعیت محیط زیست کشور در کتابخانه موزه دارآباد جهت استفاده و خرید در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

 در این فصل نامه راه کارهایی جهت حفظ و نگهداری ، آباد سازی ، ارتقاء سطح کیفی محیط زیست و مسائل مرتبط با آن ارائه شده است.

علاقه مندان می توانند همه روزه جز (ایام تعطیل و شنبه ها ) از ساعت 8 تا 20 با مراجعه به کتابخانه موزه دارآباد از این فصل نامه استفاده نمایند.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

بازدید کودکان کار و خیابان تحت پوشش مرکز پرتو منطقه یک از موزه دارآباد
03 تیر 1399
 

 

بازدید کودکان کار و خیابان تحت پوشش مرکز پرتو منطقه یک از موزه دارآباد

موزه دارآباد به عنوان یکی از مراکز تفریحی گردشگری منطقه پذیرای تعدادی از کودکان کار مرکز پرتو بود. به گزارش روابط عمو...

موزه دارآباد میزبان هر ساله پرندگان مهاجر
03 تیر 1399
 

 

موزه دارآباد میزبان هر ساله پرندگان مهاجر

موزه طبیعت و حیات وحش ایران- دارآباد با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص و داشتن تنوع گیاهی غنی هر ساله میزبان پرندگان مهاجر...

معرفی موزه دارآباد در برنامه تلویزیونی "در ایران " از شبکه جام جم
03 تیر 1399
 

 

معرفی موزه دارآباد در برنامه تلویزیونی "در ایران " از شبکه جام جم

موزه دارآباد به عنوان یک قطب گردشگری و طبیعت گردی شمال تهران از حضور گروه فیلم برداری برنامه تلویزیونی "در ایران&qu...

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.