دات نت نیوک
تاریخ انتشار: یکشنبه 26 آبان 1392
حضور کانون مجمع فرزندان شاهد در موزه دارآباد

  حضور کانون مجمع فرزندان شاهد در موزه دارآباد

امتیاز: Article Rating

 موزه طبیعت و حیات وحش ایران- دارآباد از بازدید علمی- تفریحی تعدادی از فرزندان شهدا عضو کانون مجمع فرزندان شاهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موزه، تعداد 70 نفر از فرزندان شهدا با هدف آشنایی با گونه های حیات وحش و گذراندن یک روز تفریحی از موزه بازدید کردند.این گروه که فرزندان شاهد عضو کانون مجمع فرزندان شاهد از سراسر کشور بودند از کلیه سالنهای نمایشگاهی بازدید کرده و با توضیحات کارشناسان با گونه های زنده و تاکسیدرمی شده موجود در موزه آشنا شدند. این گروه سرانجام با با دریافت بسته های فرهنگی محتوی برخی  کتب و کارت های پستال انتشارات موزه این بازدید را به پایان رساندند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • حضور کانون مجمع فرزندان شاهد در موزه دارآباد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.