تعطیلی بازدیدهای موزه دارآباد همزمان با شیوع کرونا


موزه دارآباد به منظور کاهش تماس های افراد و پیشگیری از شیوع بیماری از اغازین روزهای  شروع بیماری اقدام به تعطیلی بازدیدها نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک،  به نقل از دکتر مجید نواییان مدیر موزه دارآباد ۲ اسفند ماه سال جاری کلیه بازدید های دانش اموزی، دانشجویی و خانوادگی ممنوع گردید. وی افزود: با توجه به اینکه بازدیدها موجب شلوغی و افزایش تماس افراد با یکدیگر میشود خاطر نشان کرد با وجود تعطیلی مدارس احتمال حضور تعدادی از گروهها و اجتماعات در موزه بود از این رو با اعلام ممنوعیت بازدید کلیه گروهها از این مسئله جلوگیری به عمل آمد.
لازم به ذکر است این ممنوعیت بازدید تا اطلاع ثانوی برقرار خواهد بود و اطلاعات جدید متعاقبا از طریق سایت اطلاع رسانی موزه به نشانی www.darabad.museum  اعلام می شود.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.