دات نت نیوک
تاریخ انتشار: جمعه 01 آذر 1392
برگزاری کارگاه آموزشی زنبورداری و آشنایی با گیاهان در موزه دارآباد

  برگزاری کارگاه آموزشی زنبورداری و آشنایی با گیاهان در موزه دارآباد

امتیاز: Article Rating

موزه دارآباد از برگزاری کلاسهای آموزشی پرورش زنبور عسل و گل و گیاه در راستای ارتقای سطح دانش عمومی بخصوص بازنشتگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومیموزه، روز سه شنبه 28 آبانماه سال جاری، تعداد 30 نفر از بازنشتگان، زنان خانه دار و افراد علاقمند از طرف مرکز مشاوره و پرورش گل و گیاه شهرداری منطقه 9 جهت شرکت در کارگاه آموزشی زنبورداری و گیاهشناسی که توسط مهندس اصلان نعمتی، ناظر فضای سبز موزه برگزار شد به موزه آمدند. در این کارگاه علاقمندان با نحوه پرورش و زندگی زنبور عسل، خواص دارویی عسل، زنبور درمانی و ... آشنا شدند، همچنین با گشت در محوطه موزه به شناسایی گیاهان آن پرداختند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری کارگاه آموزشی زنبورداری و آشنایی با گیاهان در موزه دارآباد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.