برگزاری "مسابقه سبزه تهرون" در موزه دارآباد


موزه دارآباد  با همکاری رادیو تهران درآستانه بهار از برگزاری "مسابقه سبزه تهرون" ویژه خانواده های تهرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موزه به نقل از دکتر مجید نوائیان مدیر موزه دارآباد "مسابقه سبزه تهرون" با موضوعیت محیط زیست و طبیعت و با همکاری شبکه رادیویی تهران صدای پایتخت، صدای همدلی بر گزار می شود.

وی افزود: این مسابقه در آستانه عید نوروز به منظور آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم با حیات وحش و گیاهان و به طور کلی محیط زیست همچنین ایجاد رابطه صحیح میان انسان و محیط زیست اطرافش با بهره گیری از حضور کارشناسان زبده عرصه محیط زیست کشور برگزار می گردد . این مسابقه با حضور و اجرای هنرمندان رادیو تهران برگزار می گردد که جوایز ارزنده ای هم به برگزیدگان مسابقه اهدا خواهد شد.

در این مسابقه ابتدا کارشناسان در خصوص موضوعات خاص توضیحاتی را به شرکت کنندگان ارائه می دهند سپس با طرح سوالاتی پیرامون موضوع مورد بحث ارزیابی صورت می گیرد و برگزیدگان مشخص می گردند. لازم به ذکر است که این مسابقات در چندین روز برگزار می گردد و در ایام تعطیلات نوروز از شبکه رادیویی تهران پخش خواهد شد.

گفتنی است علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در مسابقه سبزه تهرون می توانند با شماره تلفن گویای 27860094 تماس بگیرید تا با اعلام نام و شماره تماس خود و همراهان روز حضور خود در مسابقه را دریافت نمایند.

 


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

بازدید کودکان کار و خیابان تحت پوشش مرکز پرتو منطقه یک از موزه دارآباد
03 تیر 1399
 

 

بازدید کودکان کار و خیابان تحت پوشش مرکز پرتو منطقه یک از موزه دارآباد

موزه دارآباد به عنوان یکی از مراکز تفریحی گردشگری منطقه پذیرای تعدادی از کودکان کار مرکز پرتو بود. به گزارش روابط عمو...

موزه دارآباد میزبان هر ساله پرندگان مهاجر
03 تیر 1399
 

 

موزه دارآباد میزبان هر ساله پرندگان مهاجر

موزه طبیعت و حیات وحش ایران- دارآباد با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص و داشتن تنوع گیاهی غنی هر ساله میزبان پرندگان مهاجر...

معرفی موزه دارآباد در برنامه تلویزیونی "در ایران " از شبکه جام جم
03 تیر 1399
 

 

معرفی موزه دارآباد در برنامه تلویزیونی "در ایران " از شبکه جام جم

موزه دارآباد به عنوان یک قطب گردشگری و طبیعت گردی شمال تهران از حضور گروه فیلم برداری برنامه تلویزیونی "در ایران&qu...

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.