برگزاری مسابقات دهه فجر ویژه کارکنان در موزه دارآباد


 

موزه دارآباد در راستای بزرگداشت ایام ا... دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از برگزاری مسابقات این ایام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، روزهای یکشنبه و دوشنبه 4 و 5 دی 94 کلیه پرسنل موزه دارآباد در سالن ورزشی موزه گرد هم آمدند تا در 6 رشته ورزشی شامل دارت، فوتبال دستی ، فوتبال، طناب کشی، پینگ پنگ و شطرنج به رقابت بپردازند. در این میان در رشته فوتبال دستی آقایان تک نفره دکتر نوائیان دونفره فرامرزی و شفیعی فوتبال دستی خانها باباکاظمی و کربلاعلی ، دارت آقایان میرزایی، دارت خانمها باباکاظمی ، پینگ پنگ شفیعی نفرات برتر شناخته شدند. همچنین قرار است این مسابقات در دو رشته فوتبال و فوتبال دستی نیز برگزار گردد.

 


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.