برگزاری سومین نمایشگاه شهید علیرضا افشار به روایت تصویر


 

موزه دارآباد در راستای پاسداشت مقام شهید از برگزاری سومین نمایشگاه شهید علیرضا افشار توسط موسسه فرهنگی هنری شهید افشار با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سومین نمایشگاه شهید افشار به روایت تصویر از روز 5 تا 15 مهر 94 از ساعت 9 الی 17در موزه دارآباد برگزار می شود. دکتر نواییان با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه شامل کلیه عکسهای شهید علیرضا افشار از زمان تولد تا زمان شهادت به همراه آثار خبرنگار شهید شبکه خبر است که در سانحه هوایی هواپیمای سی ۱۳۰ به فیض شهادت نایل آمد.

شهید علیرضا افشار4 آذر ماه 1353 مصادف با میلاد امام رضا (ع) در تهران پا به عرصه هستی گذاشت. وی بعد از سپری کردن دوران طفولیت مقطع ابتدایی و سپس تحصیلات متوسطه را طی نمود و موفق به اخذ دیپلم گردید. او  فوق دیپلم دامپزشکی  از دانشگاه آزاد واحد چالوس نوشهر، دارای مدرک کارشناسی مدیریت از دانشگاه پیام نور  و دانشجوی کارشناسی ارشد علوم ارتباطات علامه طباطبایی بود. از عناوین شغلی شهید می توان به خبرنگاری ویژه نهاد ریاست جمهوری، خبرنگاری ویژه ستاد ارتحال امام (ره)، خبرنگاری ویژه رزمایش و مانورهای ارتش، گزارشگری شهدای کلکچال و گزارشگری شهدای مسجد بلال را می توان اشاره کرد.


 

 


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.