دات نت نیوک
تاریخ انتشار: چهارشنبه 10 مهر 1392
برگزاری جشنواره "کودک، خلاقیت، محیط زیست" در موزه دارآباد

  برگزاری جشنواره "کودک، خلاقیت، محیط زیست" در موزه دارآباد

امتیاز: Article Rating

موزه طبیعت و حیات وحش ایران- دارآباد در راستای اجرای اهداف و برنامه های فرهنگی- آموزشی خود از برگزاری این جشنواره خبر داد.

به گزارش روابط عمومیموزه، بخش آموزش موزه دارآباد با همکاری شرکت آرکاایتوک و حمایت اداره بازیافت شهرداری منطقه یک، دفتر SGP ، انجمن ها و تشکل های زیست محیطی ، فرهنگنامه و شورای کتاب کودک و.... جشنواره ای با عنوان "کودک، خلاقیت، محیط زیست"  را جهت ایجاد انگیزه آشنایی کودکان با ارزشها و مفاهیم محیط زیست و افزایش حس احترام به آن،  به مدت 4 روز از تاریخ 16 لغایت 19 مهر  ماه 92 از ساعت 9 الی 18 برگزار می کند. گفتنی است این جشنواره با برنامه هایی چون آموزش کودکان و نوجوانان در زمینه ی محیط زیست و حیات وحش، لمس حیوانات، نمایشگاه کتاب کودک، مسابقات، نقاشی، بازیافت و ... به استقبال روز جهانی کودک می رود. همچنین اجرای نمایش، تئاتر، اجرای موسیقی، بازی و سرگرمی با حضور کودکان و نوجوانان آموزش دیده در کارگاههای آموزشی موزه به عنوان "دوستداران طبیعت" از دیگر جاذبه های این جشنواره برای کودکان خواهد بود.

همچنین به شکل جنبی تعدادی غرفه از جمله غرفه گریم کودک، فروش سنگهای زینتی، خلاقیت، فروش شکلات و .... در جشنواره در راستای خدمت رسانی به شرکت کنندگان در جشنواره خواهد بود.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری جشنواره "کودک، خلاقیت، محیط زیست" در موزه دارآباد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.