برگزاری اولین اردوی تفریحی دانشجویان جدید الورود در موزه دارآباد


موزه طبیعت و حیات وحش ایران- دارآباد از بازدید تعدادی از دانشجویان جدید الورود دانشگاه شهید بهشتی با شروع سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موزه، روز چهارشنبه 10 مهر ماه سال جاری تعداد 40 نفر از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد توسط مدیریت فرهنگی این دانشگاه و با همکاری شهرداری تهران از موزه بازدید کردند. بنا به گفته نجف پور مسئول برگزاری تورهای گروهی دانشگاه شهید بهشتی علت انتخاب موزه دارآباد جهت بازدید دانشجویان، داشتن مجموعه ای کامل از حیوانات تاکسیدرمی شده در موزه است و از آنجایی که این دانشجویان در رشته هایی نظیر پزشکی، دندانپزشکی و زیست شناسی شروع به تحصیل کرده اند بازدید از موزه می تواند جهت آشنایی آنها با موضوعات مرتبط با رشته تحصیلی و آینده شغلی آنها مفید باشد.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.