بازدید کودکان کار و خیابان تحت پوشش مرکز پرتو منطقه یک از موزه دارآباد

موزه دارآباد به عنوان یکی از مراکز تفریحی گردشگری منطقه پذیرای تعدادی از کودکان کار مرکز پرتو بود.

به گزارش روابط عمومی موزه ،  به نقل از دکتر مجید نوائیان  در راستای سیاست های سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و به مناسبت هفته مقابله با کار کودک ، تعدادی از کودکان کار تحت پوشش مرکز پرتو منطقه یک روز جمعه مورخ 30/3/99 از ساعت 10 الی 12 از موزه حیات وحش دارآباد بازدید نمودند.

در این بازدید که توسط مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک تدارک دیده شده بود ، سرپرست اداره برنامه ریزی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و مدیراداره پیشگیری این سازمان نیز در کنار این کودکان حضور داشتند. 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.