بازدید معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک از موزه دارآباد


موزه داراباد به عنوان یکی مراکز  حایز اهمیت در حوزه اجتماعی از بازدید معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک به نقل از دکتر مجید نواییان روز یکشنبه ۱۳ بهمن ماه سال جاری معاون اجتماعی شهرداری منطقه یک به همراه جمعی از مسیولین این حوزه از موزه داراباد بازدید کردند

سید عباس سجادی در این بازدید از سالنهای مختلف موزه بازدید و با توصیحات دکتر مجید نوائیان مدیر موزه ضمن آشنایی با پتانسیلهای این مجموعه با کارکنان این بخشها اشنا شدند . در ادامه همچنین از مجموعه هیومن پارک و دکتر لند نیز دیدن کردند.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.