دات نت نیوک
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 28 آبان 1392
بازدید دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از موزه دارآباد

  بازدید دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از موزه دارآباد

امتیاز: Article Rating

موزه طبیعت و حیات وحش ایران- دارآباد از بازدید تعدادی از دانشجویان از این موزه به عنوان منبعی جهت آموزش و تحقیق خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موزه، روز یکشنبه 26 آبانماه سال جاری تعداد 20 نفر از دانشجویان رشته زیست شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز جهت گذراندن واحد عملی درس تاکسیدرمی خود از موزه بازدید کردند. گفتنی است موزه دارآباد به دلیل داشتن نمونه های تاکسیدرمی شده از حیات وحش به شیوه نوین علمی و آن هم توسط پدر علم تاکسیدرمی نوین ایران از غنی ترین منابع تاکسیدرمی و پژوهشی است.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • بازدید دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از موزه دارآباد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.