بازدید اعضای شورای شهر ، شهرداران و مدیران شهری استان گیلان از موزه دارآباد


 

موزه دارآباد به عنوان یکی از مراکز علمی – فرهنگی شهرداری منطقه یک میزبان تعدادی از اعضای شورای شهر ، شهرداران و مدیران شهری استان گیلان بود.

به گزارش روابط عمومی موزه، روز پنجشنبه 5 شهریور ماه سال جاری 35 نفر از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری رشت از موزه بازدید کردند. در این بازدید که با همکاری ستاد مشارکتهای اجتماعی شهرداری منطقه یک و با هدف الگو برداری از سرای محلات ، مدیریت محله و برقراری تعاملات سازنده برگزار گردید، جناب آقای موسوی، عضو شورای شهر رشت، جناب آقای دکتر جباری مشاور عالی شهردار رشت، همچنین جناب آقای کارگران معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه یک، جناب آقای سعادتمندی قائم مقام اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک و جناب آقای دکتر نوائیان مدیر موزه دارآباد حضور داشتند.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.