اقدامات پیشگیرانه موزه دارآباد در مقابله با موج جدید کرونا


موزه دارآباد به عنوان یکی از مراکز تفریحی گردشگری  که روزانه میزبان بازدیدکنندگان بسیاری است، اقدام به ضدعفونی این مکان نمود.

به گزارش روابط عمومی موزه ، به نقل از دکتر مجید نوائیان هم زمان با شیوع موج دوم بیماری کویید 19 موزه اقدام به ضدعفونی ساختمان اصلی نمایشگاه ، راهروها ، سرویس های بهداشتی  و... جهت حفظ سلامتی بازدیدکنندگان و جلوگیری از شیوع  ویروس کرونا  نمود.

وی افزود : در ایامی که باید از حضور در اماکن شلوغ پرهیز کرد علاقه مندان می توانند از طریق سایت موزه دارآباد به صورت مجازی و رایگان از تمامی بخش های موزه بازدید نمایند، همچنین بازدید حضوری هم با رعایت پروتکل های بهداشتی  امکان پذیر است.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.