اضافه شدن کتاب چگونه سفرنویس شویم به کتب کتابخانه موزه دارآبادموزه دارآباد به دنبال تکمیل کتابهای مرتبط با محیط زیست و تجهیز کتابخانه تخصصی خود اقدام به اضافه کردن کتاب "چگونه سفر نویس شویم" نمود.
به گزارش روابط عمومی شهردارسی منطقه یک، به نقل از دکتر مجید نوائیان کتاب زیست محیطی "چگونه سفرنویس شویم" نوشته "دان جورج" و "جانین ابرلی" و ترجمه سارا سادات مکیان ، مجید حیدری و زهرا کوچکی مطلق از انتشارات ایرانشناسی چاپ سال 98به کتب کتابخانه مجموعه اضافه شد. مهسا کاظمی خواه مسئول کتاخانه موزه با اعلام خبر افزود: این کتاب مانند یک کتاب راهنما به علاقمندان به سفر نویسی کمک می کند داستان سفری منحصر به فرد بنویسند ، همچنین به نویسندگان نشان می دهد که چگونه مطالب خود را در مجلات، روزنامه ها و کتاب کاغذی و حتی آنلاین به چاپ برسانند. دستورالعمل، پیشنهادها و نکته های بسیاری برای نویسندگان ، سردبیران و همچنین وبلاگ نویسان در این کتاب وجود دارد.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.