دات نت نیوک

استقبال از مهر در موزه دارآباد


موزه طبیعت و  حیات وحش ایران-  دارآباد همزمان با شروع بازدید های گروهی مدارس و دانشگاهها جهت استقبال از این طیف بزرگ مخاطبین خود کسب آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی موزه، در واپسین روزهای شهریور ماه و در آستانه آغاز فصل پاییز و شروع بازدید گروههای دانش آموزی و دانشجویی با شستشوی معابر، نیمکتها، تابلوها، آرایش فضای سبز و نظافت کلی نمایشگاه به استقبال تعداد کثیر از مخاطبین، محصلین و دانش پژهان رفت.

گفتنی است موزه دارآباد هرساله با شروع سال تحصیلی میزبان تعداد زیادی از گروههای مدارس و دانشگاههاست که با تعیین وقت قبلی در ساعاتی از صبح و عصر به تماشای جاذبه های موزه دارآباد و انجام تحقیق و پژوهش می آیند. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند باشماره 22290002- 22833080 تماس حاصل نمایند.


 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

17 دی 1398
 

 

برگزاری آیین رونمایی از کتاب پروانه های ایران

پروانه‌های ایران در موزه دارآباد رونمایی می‌شوند کتاب «راهنمای میدانی پروانه‌های ایران» تألیف علیرضا نادری، عصر چهارشنبه...

15 دی 1398
 

 

اطلاعیه تعطیلی موزه دارآباد روز دوشنبه ۱۶ دی ماه

به اطلاع کلیه بازدید کنندگان می رساند به مناسبت تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی موزه دارآباد فردا ۱۶ دی ماه تعطیل می ...

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.