اجرای طرح پایلوت مدرسه سیار طبیعت توسط موزه دارآباد


واحد آموزش موزه دارآباد به دنبال اشاعه فرهنگ احترام به طبیعت و نهدینه سازی آن از دوران کودکی اقدام به برگزاری طرح پایلوت مدرسه سیار طبیعت نمود.
به گزارش روابط عمومی موزه، به نقل از دکتر حامده باقری مدیر آموزش موزه دارآباد در پی توسعه فعالیتهای آموزشی طرح پایلوت مدرسه طبیعت موزه دارآباد در یکی از مهد کودکهای شمیرانات اجرا گردید. برنامه این مدرسه اجرای نمایش عروسکی دوستی با حیوانات ، تماس کودکان با عروسکهای حیوانات و نحوه صحیح رفتار با انها به منظور آمادگی جهت لمس حیوانات زنده انجام شد سپس حیوانات زنده آورده شد و تک تک کودکان آنها را از نزدیک لمس کردند. لازم به ذکر است کلیه مراکز آموزشی در تمامی سطوح علاقمند به استفاده از این مدرسه می توانند با شماره 96027633 واحد آموزش تماس حاصل نمایند تا کارگاهی متناسب با گروه سنی هدف تدارک دیده شود.

 

دیدگاه شما

0
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
 

اخبار و رویدادهای مرتبط

موزه طبیعت و حیات وحش ایران در بخش های متعدد نمایشگر نمونه های زیستی متنوع ایران است و در سالن های آن پنج راسته پستانداران شامل خرگوشها، جوندگان، گوشتخواران، فردسمان، زوج سمان در 13خانواده در برگیرنده خرگوش، سنجاب، موش، سگ سانان، خرسها، راسو، کفتار، گربه سانان، اسب و الاغ، گوزن، گاوسانان، خوکها و فک ها بیش از 26 گونه از موجودات را به نمایش گذاشته است .
همچنین افزون بر 165 گونه پرنده از مجموع حدود 517 گونه پرنده شناسایی شده در ایران در سالن های موزه به نمایش در آمده است. از نمونه های قابل توجه و کمیابی که به مجموعه جانوری موزه اضافه شده پوست ببر منقرض شده ایران است.