شماره: 202
1392/07/10
برگزاری جشنواره "کودک، خلاقیت، محیط زیست" در موزه دارآباد
برگزاری جشنواره "کودک، خلاقیت، محیط زیست" در موزه دارآباد

موزه طبیعت و حیات وحش ایران- دارآباد در راستای اجرای اهداف و برنامه های فرهنگی- آموزشی خود از برگزاری این جشنواره خبر داد.

به گزارش روابط عمومیموزه، بخش آموزش موزه دارآباد با همکاری شرکت آرکاایتوک و حمایت اداره بازیافت شهرداری منطقه یک، دفتر SGP ، انجمن ها و تشکل های زیست محیطی ، فرهنگنامه و شورای کتاب کودک و.... جشنواره ای با عنوان "کودک، خلاقیت، محیط زیست"  را جهت ایجاد انگیزه آشنایی کودکان با ارزشها و مفاهیم محیط زیست و افزایش حس احترام به آن،  به مدت 4 روز از تاریخ 16 لغایت 19 مهر  ماه 92 از ساعت 9 الی 18 برگزار می کند. گفتنی است این جشنواره با برنامه هایی چون آموزش کودکان و نوجوانان در زمینه ی محیط زیست و حیات وحش، لمس حیوانات، نمایشگاه کتاب کودک، مسابقات، نقاشی، بازیافت و ... به استقبال روز جهانی کودک می رود. همچنین اجرای نمایش، تئاتر، اجرای موسیقی، بازی و سرگرمی با حضور کودکان و نوجوانان آموزش دیده در کارگاههای آموزشی موزه به عنوان "دوستداران طبیعت" از دیگر جاذبه های این جشنواره برای کودکان خواهد بود.

همچنین به شکل جنبی تعدادی غرفه از جمله غرفه گریم کودک، فروش سنگهای زینتی، خلاقیت، فروش شکلات و .... در جشنواره در راستای خدمت رسانی به شرکت کنندگان در جشنواره خواهد بود.

حق انتشار محفوظ است ©