دات نت نیوک
پنجشنبه 31 مرداد 1398
شما اینجا هستید    اخبار
یکشنبه 15 اردیبهشت 1398
تعداد بازدید: 73
تعداد نظرات: 0

مدیر موزه دارآباد برگزیده جشنواره “همکار اهل قلم”

مدیر موزه دارآباد برگزیده جشنواره “همکار اهل قلم”
در جشنواره همکار اهل قلم مجید نوائیان مدیر موزه دارآباد با نگارش اثر خود در زمینه جانورشناسی از برگزیدگان این جشنواره اعلام گردید.
به گزارش روابط عمومی موزه، روز شنبه 14 اردیبهشت سال جاری دکتر مجید نوائیان مدیر موزه حیات وحش دارآباد و نویسنده کتاب “جانورشناسی مهره داران ایران” چاپ سال 96 از برگزیده جشنواره اهل قلم از منطقه یک انتخاب شد و از سوی شهردار تهران مورد تقدیر قرار گرفت. دکتر مجید نوائیان سال 1358 در شهر رامسر متولد شد وی در حال تحصیل، مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته زیست شناسی (فیزیولوژی جانوری) از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران اخذ نمود سپس به عنوان مشاور حیات وحش مدیر کل محیط زیست استان تهران در سال 1390 انتخاب شد مضاف بر آن مدیریت موزه هفت چنار و مدیریت گروه علمی کشاورزی اداره کل تشکیلات شهرداری تهران را در کارنامه دارد همچنین نوائیان از از سال 1392 تاکنون مدیریت موزه حیات وحش دارآباد را بر عهده دارد.
گفتنی است کتاب جانور شناسی مهره داران ایران در دو بخش طناب داران ابتدایی و حقیقی مشتمل بر 9 فصل نگاشته شده است که یکی از آثار تأثیر گذار در حوزه علوم جانوری و به عنوان منبع کاملی از جانورشناسی بویژه مهرداران کشور می باشد که در اختیار محققان ، دانشجویان و پژوهشگران قرار داده شده است.
تصاویر
  • مدیر موزه دارآباد برگزیده جشنواره “همکار اهل قلم”
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار