دات نت نیوک
شنبه 03 فروردین 1398
شما اینجا هستید    اخبار
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 144
تعداد نظرات: 0

استقبال کم نظیر علاقمندان به لمس حیوانات در موزه دارآباد

استقبال کم نظیر علاقمندان به لمس حیوانات در موزه دارآباد
موزه دارآباد در دومین ماه از بهار سال جدید از رشد بی سابقه علاقمندان به کارگاه های لمس حیوانات بخصوص در قالب گروههای دانش آموزی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی موزه، به نقل از دکتر مجید نوائیان مدیر موزه دارآباد ، آمار گروههای دانش آموزی مشتاق به شرکت در کارگاههای لمس حیوانات در روزهای اخیر کم سابقه بوده است . وی با بیان این مطلب افزود: با توجه به مساعد بودن شرایط آب و هوایی، ارتقای سطح دانش شهروندی، علاقه کودکان و نوجوانان به ارتباط نزدیک با حیوانات و توانایی پرداخت هزینه ناچیز کارگاهها از مهمترین دلایل رشد استقبال از کارگاهها بویژه در قالب گروههای دانش آموزی است. وی اظهار داشت: آمار شرکت کنندگان به شکل روزانه از مرز 300 نفر گذشت، به طوریکه این آمار نسبت به سال گذشته بیش از 80 درصد افزایش یافته است.
دکتر نوائیان خاطر نشان کرد: در این کارگاهها که با هدف آشنایی هر چه بیشتر کودکان و نوجوانان با حیوانات و ایجاد ارتباط صحیح میان انسان و حیوان برپا می شود کودکان پس از آموزش تئوریک اطلاعات حیوانات، قدم به دنیای حقیقی میگذارند و از نزدیک حیواناتی نظیر مار، خرگوش و لاک پشت میبینند و یک یک لمس می کنند تا با احساس نزدیکی به آنها در حفظشان بکوشند.
گفتنی است گروههای علاقمند می توانند جهت استفاده از این کارگاه ها با شماره 96027011 داخلی 2 تماس حاصل نمایند.

تصاویر
  • استقبال کم نظیر علاقمندان به لمس حیوانات در موزه دارآباد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار