دات نت نیوک
شنبه 29 دی 1397
شما اینجا هستید    اخبار
جمعه 03 فروردین 1397
تعداد بازدید: 596
تعداد نظرات: 0

عید امسال، نوروزگذرانی شاد در موزه دارآباد

عید امسال، نوروزگذرانی شاد در موزه دارآباد
با اضافه شدن بخش های جنبی و جدید به موزه دارآباد ، این مجموعه امسال با حال و هوای شادتر و جدیدتر پذیرای بازدیدکنندگان نوروزی می باشد
به گزارش روابط عمومی موزه، به نقل از دکتر مجید نوائیان مدیر موزه دارآباد، موزه روز سوم فروردین در تعطیلات نوروز با حال و هوای جدید بازگشایی شد. از بخشهای جدید و بسیار جذاب مجموعه دارآباد پارک موضوعی سفر به اعماق بدن انسان (هیومن پارک) است که در سال جدید شروع به فعالیت کرده است. این پارک که با همت شهرداری منطقه یک و با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته شده با مساحت بالغ بر 2 هزار متر مربع ، به نحوی است که بازدید کنندگان می توانند با ورود به بدن انسان در اندازه و ابعاد بسیار بزرگ ، علاوه بر شناخت بدن خود و شگفتی های آن ، اوقات حیرت آور و هیجان انگیزی را در کنار خانواده سپری کنند. در کنار بخش اصلی هیومن پارک ، بخش های متنوعی نظیر معاینه و مشاوره های پزشکی در حوزه های تغذیه و سلامت ، سینمای منحصر بفرد مغز شگفت انگیز انسان ، بازی ها و سرگرمی های علمی و تفریحی متنوع پذیرای بازدیدکنندگان می باشد. همچنین موزه امسال میزبان برنامه جشنواره آئینی " نوروزگاه شمیران" است که با هدف معرفی آئینها، فرهنگ ها، آداب و رسوم و ورزشهای سنتی و بومی تهران و ایران و به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک برپا شده است. این جشنواره شامل غرفه های صنایع دستی و سوغات فرهنگی، معرفی آداب رسوم اقوام مختلف ، موسیقی زنده محلی و ارائه خدمات ورزشی با محوریت بازیهای بومی و محلی، معرفی خدمات و جاذبه های شهر تهران، ارائه خدمات سلامت محور به شهروندان و ارائه خدمات کودک نظیر نقاشی و بازیهای کودکانه می باشد.
علاقمندان جهت بازدید می توانند در ایام نوروز97 از تاریخ سوم لغایت یازدهم فروردین ماه به موزه دارآباد به نیاوران، ابتدای خیابان پورابتهاج شرقی، بعد از خیابان شهید سباری(آجودانیه)، خیابان موزه مراجعه نمایند.

تصاویر
  • عید امسال، نوروزگذرانی شاد در موزه دارآباد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار