دات نت نیوک
دوشنبه 26 آذر 1397
شما اینجا هستید    اخبار
چهارشنبه 23 اسفند 1396
تعداد بازدید: 611
تعداد نظرات: 0

برای نخستین بار احداث پروژه بزرگ پارک موضوعی سفر به اعماق بدن انسان

برای نخستین بار احداث پروژه بزرگ پارک موضوعی سفر به اعماق بدن انسان
موزه دارآباد از احداث یکی از جدیدترین ، پیشرفته ترین و در عین حال جذاب ترین پارک های موضوعی با نام، پارک موضوعی "سفر به اعماق بدن انسان" در مجموعه دارآباد خبر داد.
به گزارش از روابط عمومی موزه به نقل از حبیب اله تاجیک اسماعیلی شهردار منطقه یک، پارک موضوعی سفر به اعماق بدن انسان، که با همت شهرداری منطقه و با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال اجرا است پروژه ای نوین بوده و یکی از جدیدترین ، پیشرفته ترین و در عین حال جذاب ترین پارک های موضوعی است که تا کنون فقط در تعداد محدودی از کشورهای پیشرفته دنیا اجرا شده است. وی طی بازدیدی که روز سه شنبه 22 اسفند ماه سال جاری از مجموعه داشت افزود: در این پارک موضوعی با مساحت بالغ بر 2 هزار متر مربع ، بازدید کنندگان می توانند با ورود به بدن انسان در اندازه و ابعاد بسیار بزرگ ، علاوه بر شناخت بدن خود و شگفتی های آن ، اوقات حیرت آور و هیجان انگیزی را در کنار خانواده سپری کنند . وی اظهار داشت: در کنار بخش اصلی ، بخش های متنوعی نظیر معاینه و مشاوره های پزشکی در حوزه های تغذیه و سلامت ، سینمای منحصر بفرد مغز شگفت انگیز انسان ، بازی ها و سرگرمی های علمی و تفریحی متنوع ، سرزمین دنیای مجازی و قند خون ، تست سلامت و تعیین نمره چشم ، فروشگاه محصولات فرهنگی ، علمی و نیز خدمات رفاهی مرتبط در حال ساخت و اجرا می باشد.
گفتنی است این پروژه که کلیه مراحل مطالعات و طراحی خود را در طی بازه زمانی 15 ماهه طی کرده و قریب به شش ماه از اجرای آن میگذرد به زودی در موزه دارآباد افتتاح خواهد شد.
تصاویر
  • برای نخستین بار احداث پروژه بزرگ پارک موضوعی سفر به اعماق بدن انسان
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار