دات نت نیوک
شنبه 03 فروردین 1398
شما اینجا هستید    اخبار
چهارشنبه 09 اسفند 1396
تعداد بازدید: 174
تعداد نظرات: 0

برگزاری سی نهمین نشست تخصصی تهران شناسی در موزه دارآّباد

برگزاری سی نهمین نشست تخصصی تهران شناسی در موزه دارآّباد
موزه دارآباد به عنوان یکی از قطبهای گردشگری شهردار تهران، پذیرای سی نهمین نشست تخصصی تهران شناسی ستاد گردشگری شهرداری منطقه یک بود.
به گزارش روابط عمومی موزه، به نقل از دکتر مجید نوائیان مدیر موزه دارآباد روز سه شنبه 8 اسفند ماه سال جاری، سی نهمین نشست تخصصی تهران شناسی با موضوعیت تنوع زیستی در شهر تهران برگزار شد. در این نشست که با حضور دکتر محمود منیعی تهران شناس و مشاور شهردار منطقه یک، مهندس کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، مهندس لیلاز شهردار ناحیه 5، دکتر مجید نوائیان محقق و مدیر موزه دارآباد، مهندس چیذری مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و دکتر تاجبخش و دکتر میثمی مشاوران علمی موزه داراباد همچنین چندین تن از مدیران شهری و تعدادی از شهروندان منطقه یک حضور داشتند به بررسی اهمیت موزه ها در شهر تهران پرداخته شد.
در این مراسم ابتدا دکتر منیعی در خصوص اهمیت گردشگری سپس دکتر مجید نوائیان محقق و مدیر موزه دارآباد به بین توضیحاتی پیرامون اهمییت موزه های تاریخ طبیعی بخصوص موزه دارآباد در شهر تهران پرداختند. وی در خصوص تنوع زیستی انواع گونه های جانوری بخصوص پرندگان توضیحاتی ارائه داد. دکتر تاجبخش ، دکتر میثمی و مهندس چیذری مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران در این نشست بر لزوم شناخت هر چه بیشتر موزه ها، توجه به اهمیت آنها و بهره گیری از آنها در گردشگری خانواده تأکید کرد.
در پایان بازدید از کلیه سالنهای موزه انجام شد و با توضیحات مهندس چیذری و کاظمی خواه یکی از کارشناسان موزه ، گروه با با نمون های زنده، تاکسیدرمی شده و سنگها و صدفها آشنا شدند.

تصاویر
  • برگزاری سی نهمین نشست تخصصی تهران شناسی در موزه دارآّباد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار