دات نت نیوک
پنجشنبه 31 خرداد 1397
شما اینجا هستید    اخبار
چهارشنبه 15 شهریور 1396
تعداد بازدید: 179
تعداد نظرات: 0

حضور قائم مقام اجتماعی شهرداری منطقه یک در چهارمین همایش آوای ایل

حضور قائم مقام اجتماعی شهرداری منطقه یک در چهارمین همایش آوای ایل

 

موزه دارآباد میزبان چهارمین همایش آوای ایل از حضور مهندس مجید سعادتمندی قائم مقام امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک از حضور در این همایش و نشست با دکتر مجید نوائیان مدیر موزه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موزه، روز سه شنبه 14 شهریور ماه سال جاری ، مصادف با ششمین روز از آغاز برگزاری چهارمین همایش آوای ایل که با هدف معرفی آداب و رسوم ، فرهنگ ، صنایع دستی و ... اقوام مختلف ایرانی برگزار می گردد قائم مقام امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک حضور داشت . مجید سعادتمندی که از دقایق اولیه شروع مراسم در محل حضور داشت با ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم بر لزوم اجرا و همت در برپایی اینگونه فعالیتها تأکید کرد. وی افزود: متاسفانه امروزه با توسعه شهرها و زندگی شهرنشینی به تدریج زندگی عشایر و اقوام ایرانی در حال فراموشی است و برپایی چنین همایش هایی می تواند ضمن ایجاد علاقمندی و آشنایی شهروندان با فرهنگ اقوام ایرانی، به حفظ  آداب و رسوم ، آئین و پوشش و لباس و ... آنها همت گمارد.

گفتنی است این همایش از 9 شهریور آغاز به کار کرده است تا 22 شهریور ماه ادامه خواهد داشت و علاقمندان می توانند جهت شرکت در مراسم از ساعت 18 الی 22 به موزه طبیعت و حیات وحش ایران- دارآباد به نشانی نیاوران، ابتدای دارآباد، بعد از خیابان شهید سباری، خیابان موزه مراجعه نمایند.

تصاویر
  • حضور قائم مقام اجتماعی شهرداری منطقه یک در چهارمین همایش آوای ایل
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار