دات نت نیوک
پنجشنبه 31 خرداد 1397
شما اینجا هستید    اخبار
یکشنبه 12 شهریور 1396
تعداد بازدید: 184
تعداد نظرات: 0

برگزاری همایش سراسری شاعران در موزه دارآباد

برگزاری همایش سراسری شاعران در موزه دارآباد

 

 

در مراسمی که به همت انجمن ادبی پایتخت شعر و موزه طبیعت ایران_دارآباد نهم شهریور موزه طبیعت دارآباد میزبان صدها شاعر و علاقه مند به شعر و ادب از سراسر کشور بود.

 

به گزارش روابط عمومی موزه، در این مراسم حضار پس از بازدید موزه در یکی از نشستهای از پیش تعیین شده شرکت کرده و به شعر خوانی پرداختند. شایان ذکر است نشست شعر کلاسیک را محمدسعید میرزایی و ناصر فیض برعهده داشتند که صدها نفر از شاعران در این نشست به قرائت شعر پرداختند. در دیگر نشست این مجموعه سپیدسرایان کشور در کنار حمیدرضاشکارسری به شعرخوانی پرداختند. گیتی خامنه مجری موفق کودک به همراه آسیه حیدری نشست شعر کودک را به گرمی برگزار کردند و ترانه سرایان نیز در کنار امیر ارجینی و سامی تحصیلداری به قرائت سروده های خود پرداختند که مورد نقد و نظر اساتید واقع شد.

در ادامه به منتخبین صاحب کتاب هر استان جوایز و هدایایی تقدیم گردید.

اختتامیه این گردهمایی شعرخوانی اساتید و اهدای لوح به فعالان عرصه ادبیات اختصاص یافت و اجرای موسیقی محلی از دیگر قسمتهای این همایش محسوب می شد. بیش از هزار جلد کتاب جمع آوری شده از شرکت کنندگان همایش در پایان مراسم به علاقه مندان اهدا شد.

 در حاشیه همایش اقوام مختلف ایرانی با برپاکردن سیاه چادرها و ارائه صنایع دستی و غذایی محلی خود پذیرای شاعران ، نویسندگان و هنرمندان سراسر کشور بودند که نوای موسیقی محلی هر قوم به غنای این همایش می افزود

 

تصاویر
  • برگزاری همایش سراسری شاعران در موزه دارآباد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار